Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44131000 Rioolkolken
Aanvullende classificatie (cpv): 44114200 Betonproducten, 44423750 Riooldeksels, 44470000 Gietijzeren producten
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie