De gemeente Utrecht is voornemens één raamovereenkomst af te sluiten met betrekking tot de collectieve wagenparkverzekering (gekentekende – en ongekentekende motorrijtuigen). De gemeente Utrecht is voornemens om aan één inschrijver de opdracht te gunnen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie documenten