177397-2026 - Mededinging
Nederland – Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen – Leefbarometer
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Leefbarometer
Beschrijving: Het herijken van het huidige model (Leefbarometer 3.0), het uitvoeren van nieuwe leefbaarheidsmetingen (voor een Leefbarometer 4.0) en verdere optionele werkzaamheden zoals beschreven in het Beschrijvend document. Zie voor verdere beschrijving het Beschrijvend document. Gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. Op basis van deze raming is de maximale waarde gesteld op € 1.200.000,- exclusief btw over de looptijd van de Overeenkomst.
Interne identificatiecode: 201865002.001.123
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er zijn geen opties bekend