2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwteampartner Jordan MLU Zeist
Beschrijving: Jordan MLU wil o.b.v. een bouwteamovereenkomst één aannemer contracteren die de beste prijs‑kwaliteitsverhouding biedt en het verouderde schoolgebouw door vernieuwbouw transformeert tot een duurzaam en circulair voorbeeldproject. De opdrachtgever wil de expertise en creativiteit van de markt optimaal benutten en zoekt daarom een samenwerkingspartner die het proces beheerst, tijdig informeert en duidelijk maakt welke gezamenlijke beslissingen nodig zijn. De opdrachtgever heeft een toetsende en beslissende rol, terwijl de adviseur en architect bewaken dat het Definitief Ontwerp en de functionele eisen intact blijven; de opdrachtnemer draagt tijdens de realisatie de ontwerpverantwoordelijkheid en is eindverantwoordelijk voor een succesvolle uitvoering. Zie selectieleidraad
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45214200 Schoolgebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 45320000 Isolatiewerkzaamheden, 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning, 45400000 Afwerking van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1