2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente IJsselstein - Preventief en correctief onderhoud gemalen en randvoorzieningen
Beschrijving: De Aanbestedende dienst wenst een Ondernemer te contracteren voor het uitvoeren van het preventief en correctief onderhoud aan gemalen en randvoorzieningen in de gemeente IJsselstein. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: Onderdeel 1 - Preventief onderhoud: - Mini- en drukgemalen; - Rioolgemalen; - Tunnelgemalen; - BBB’s. Onderdeel 2- Correctief onderhoud: - Verhelpen storingen. Onderdeel 3 - Reinigen: - Reinigen van mini- en drukgemalen; - Reinigen van rioolgemalen; - Reinigen van tunnelgemalen; - Reinigen van BBB’s. Onderdeel 4 – Leveren onderdelen Onderdeel 5 – Vervanging onderdelen en pompen -
Interne identificatiecode: IBMN-2025-IJS-JA-005
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50511000 Reparatie en onderhoud van pompen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocument inclusief bijlagen.
Interne identificatiecode: 1