Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34139000 Chassis
Aanvullende classificatie (cpv): 34139200 Chassis met lege opbouw
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie