17811-2024 - Mededinging
België – Uitvoeren van studies – Raamovereenkomst betreffende het uitvoeren van bouwkundige en elektromechanische studies
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst betreffende het uitvoeren van bouwkundige en elektromechanische studies
Beschrijving: Deze dienstenopdracht heeft in hoofdzaak tot doel het uitvoeren van beperkte maar ook omvangrijkere studieopdrachten m.b.t. waterbouwkundige constructies, betonconstructies, staalbouw, elektromechanica, enz. De studieopdrachten zullen onder andere betrekking hebben op: - Waterbouwkundige constructies: sluizen, kaaimuren ongeacht hun aard en omvang, pontons, dukdalven, bodem- en oeverbekledingen, kaaitoebehoren, enz. delen ervan of in hun geheel; - Betonconstructies: bruggen, funderingen, enz. delen ervan of in hun geheel - Staalbouw: vast overspanningen, beweegbare bruggen, loopbruggen, kaaitoebehoren, enz. delen ervan of in hun geheel - Kleine gebouwen, funderingen, enz. delen ervan of in hun geheel - Bewegingsmechanismen, aandrijvingen, hydraulische apparaten, enz. Per studieopdracht zal afzonderlijk en vooraf bepaald worden welke prestaties van de dienstverlener verwacht worden. Volgende prestaties (niet limitatief) zullen mogelijks verwacht worden van de dienstverlener: • Het uitvoeren van opmetingen, waar nodig in 3D, verwerken en interpreteren van de resultaten; • Inventariseren van beschikbare, bestaande informatie zoals grondonderzoek, materiaalonderzoek, enz. en verwerken en interpreteren van de resultaten en voorstellen doen inzake uit te voeren grondonderzoek, materiaalonderzoek, enz.; • Inventariseren van beschikbare rekennota’s, verwerken en interpreteren van de inhoud van deze rekennota’s, beantwoorden van vragen m.b.t. deze rekennota’s n.a.v. nieuwe, gewijzigde belastingen op de bestaande structuren; • Het opmaken van een hypothesenota in nauw overleg met de opdrachtgever; • Het opmaken van verschillende voorontwerp- en ontwerpdossiers (incl. de nodige stabiliteitsstudies) van zeer kleine en/ of grotere infrastructuurwerken; • Het opstellen van leesbare en duidelijke rekennota’s, in het bijzonder van de lokale en globale stabiliteit, lasberekeningen, vermoeiingsberekeningen, sterkteberekeningen van bepaalde onderdelen en details, enz.; • Opmaken van een ontwerp en aanpassen aan de opmerkingen van POAB; • Het uitvoeren van haalbaarheidsstudies; • Het opstellen van omgevingsvergunningen; • Het bijwonen van vergaderingen en het opstellen van bijhorende verslagen; • Het opstellen van bijhorende ramingen; • Het opstellen van aanbestedingstekeningen op uitvoeringsniveau - conform de geplogenheden van POAB - en waarvan het detailniveau per studieopdracht voorafgaand af te spreken is met de opdrachtgever. De aanbestedingstekeningen zijn in hoofdzaak overzichtstekeningen, detailtekeningen, werkhuistekeningen, samenstellingstekeningen, bekistings- en wapeningstekeningen met bijhorende buigstaten, enz. op uitvoeringsniveau; • Het verlenen van bijstand aan POAB tijdens de uitvoering van welbepaalde infrastructuurwerken; • Opmaken van een as built dossier;
Interne identificatiecode: PPP0B3-15897/4054/B11149
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79311000 Uitvoeren van studies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Civiele technieken
Beschrijving: Civiele technieken
Interne identificatiecode: B11149
Perceel: LOT-0002
Titel: Staalbouw en mechanica
Beschrijving: Staalbouw en elektromechanica