178401-2024 - Mededinging
Nederland – Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen – Renovatie en Onderhoud liftinstallaties en roltrappen Gemeentelijke gebouwen en openbare ruimte Roermond
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Renovatie en Onderhoud liftinstallaties en roltrappen Gemeentelijke gebouwen en openbare ruimte Roermond
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het uitvoeren van de onderhoud- en renovatiewerkzaamheden aan de verticale transportinstallaties, hierna te noemen liftinstallaties en roltrappen in de gemeentelijke gebouwen en openbare ruimte, conform het programma van eisen onderhoud transportinstallaties gemeente Roermond (zie bijlage 11.) en eisen renoveren transportinstallaties gemeente Roermond (zie bijlage 12). De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 2024 t/m 2026. De ingangsdatum van de opdracht is voorzien voor 1 januari 2024. Het betreft een service, onderhoud en renovatie opdracht voor 3 jaar met een verlengingsmogelijkheid van opnieuw 3 jaar. Herstelwerkzaamheden plus de renovatie 2024 -2026 en vervolgens onderhoud voor 3 jaar Perceel 1: Renovatie en Onderhoud Liftinstallaties gemeentelijke gebouwen. Perceel 2: Renovatie en onderhoud Liftinstallaties en roltrappen in Openbare ruimte
Interne identificatiecode: 92894-2023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbestedingsprocedure vindt plaats met inachtneming van de Aanbestedingswet 2012 (22 juni 2016, Staatsblad 2016, 241). Deze wet ziet toe op een implementatie van de Europese Richtlijnen 2014/23/EU, 2014/24/EU en 2014/25/EU alsmede de Rechtsbeschermingsrichtlijnen (2007/66/EG), ter bevordering van de uitvoerbaarheid, handhaafbaarheid en naleving van het aanbestedingsrecht.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 42416100 Liften, 42416400 Roltrappen, 50740000 Reparatie en onderhoud van roltrappen, 50750000 Liftonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Renovatie en Onderhoud Liftinstallaties gemeentelijke gebouwen
Beschrijving: Renovatie en onderhoud liftinstallaties gemeentelijke Gebouw voor de periode van 2024-2026. - Herstelwerkzaamheden voor het naar een nul-situatie brengen van de liften; - Renovatie-(meerjarig onderhoudsbegroting MJOB) werkzaamheden binnen de contractperi-ode 2024-2026 en mogelijke optie 2027-2029 - Onderhoud voor de duur van 3 jaar met mogelijke verlenging van 1x 3 jaar
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Renovatie en Onderhoud Liftinstallaties en roltrappen Openbare Ruimte
Beschrijving: Renovatie en onderhoud van de liftinstallaties en roltrappen in openbare ruimte (Casimir Passage) Roermond. - Herstelwerkzaamheden voor het naar een nul-situatie brengen van de liften en roltrappen; - Renovatie-(meerjarig onderhoudsbegroting MJOB) werkzaamheden binnen de contractperi-ode 2024-2026 en mogelijke optie 2027-2029; - Onderhoud voor de duur van 3 jaar, met mogelijke verlenging van 1x 3 jaar.
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 50740000 Reparatie en onderhoud van roltrappen, 50750000 Liftonderhoud