178505-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor ontwikkeling van internet- of intranetklantenapplicatie – Beheerapplicatie Openbare Ruimte
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beheerapplicatie Openbare Ruimte
Beschrijving: Het doel van deze Aanbesteding is het in staat stellen van de Aanbestedende dienst om op een rechtmatige, adequate en (kosten)efficiënte wijze het beheer openbare ruimte via een integrale beheerapplicatie (Beheersysteem) objectgerelateerd te kunnen uitvoeren. Hiermee moet de integraliteit vergroot worden en de kwetsbaarheid verminderd worden. Eén applicatie, plafondbedrag voor implementatie is €75.000, plafondbedrag voor jaarlijks beheer en onderhoud is €60.000.
Interne identificatiecode: 6042246
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72421000 Diensten voor ontwikkeling van internet- of intranetklantenapplicatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1