2. Procedure
Procedure
Titel: Wmo hulpmiddelen
Beschrijving: De aanbesteding Wmo hulpmiddelen draagt bij aan de wettelijke verplichting van de gemeenten Sittard-Geleen, Stein en Beek om de Wmo 2015 uit te voeren en een vangnet te bieden voor ondersteuning van de inwoners die dat nodig hebben. Hulpmiddelen ondersteunen inwoners met beperkingen om zo lang en goed mogelijk in de maatschappij te participeren. Het hoofddoel van deze aanbesteding is om met het doorlopen van een aanbesteding te komen tot overeenkomsten met een of meerdere opdrachtnemers voor het uitvoeren van de opdracht, het verstrekken van passende hulpmiddelen en de daarbij behorende dienstverlening. zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2022#024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De aanbesteding hulpmiddelen draagt bij aan de wettelijke verplichting van de gemeente om de Wmo 2015 uit te voeren en een vangnet te bieden voor ondersteuning van de inwoners die dat nodig hebben. Hulpmiddelen ondersteunen inwoners met beperkingen om zo lang en goed mogelijk in de maatschappij te participeren. Het hoofddoel van deze aanbesteding is om met het doorlopen van een aanbesteding te komen tot overeenkomsten met max. 2 opdrachtnemers voor het uitvoeren van de opdracht, het verstrekken van passende hulpmiddelen en bijbehorende dienstverlening. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van de raamovereenkomst