2. Procedure
Procedure
Titel: WOZ applicatie
Beschrijving: De opdrachtnemer levert een WOZ Waarderingsapplicatie inclusief hosting, opleiding, ondersteuning, onderhoud, koppelingen en minimaal 20 gebruikerslicenties aan opdrachtgever. Omdat de overeenkomst met de huidige softwareleverancier ten einde loopt wordt deze opnieuw aanbesteed. De gemeente Waalwijk heeft behoefte aan gebruiksvriendelijke software waar objectkenmerken kunnen worden geregistreerd, marktanalyse kan worden uitgevoerd en de jaarlijkse herwaardering voor de Wet WOZ in kan worden uitgevoerd. De software moet een koppeling bevatten met de belastingsoftware om vanuit daar de belastingen te kunnen opleggen. In bijlage 1 treft u het programma van eisen voor de uitvoering van deze opdracht aan.
Interne identificatiecode: 80893
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het betreft een Europese openbare aanbestedingsprocedure. De inschrijver met de beste prijs kwaliteitsverhouding krijgt de opdracht gegund conform de procedure in het aanbestedingsdocument.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdrachtnemer levert een WOZ Waarderingsapplicatie inclusief hosting, opleiding, ondersteuning, onderhoud, koppelingen en minimaal 20 gebruikerslicenties aan opdrachtgever. Omdat de overeenkomst met de huidige softwareleverancier ten einde loopt wordt deze opnieuw aanbesteed. De gemeente Waalwijk heeft behoefte aan gebruiksvriendelijke software waar objectkenmerken kunnen worden geregistreerd, marktanalyse kan worden uitgevoerd en de jaarlijkse herwaardering voor de Wet WOZ in kan worden uitgevoerd. De software moet een koppeling bevatten met de belastingsoftware om vanuit daar de belastingen te kunnen opleggen. In bijlage 1 treft u het programma van eisen voor de uitvoering van deze opdracht aan. De overeenkomst wordt aangegaan voor maximaal 10 jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente Waalwijk is voornemens één overeenkomst af te sluiten voor een WOZ applicatie voor een periode van 4 jaar. Dit is exclusief een optie tot verlenging van drie keer twee jaar. De opdrachtgever neemt in december de beslissing tot verlenging.