2. Procedure
Procedure
Titel: Junior Jurist Handhaving - Cluster SO
Beschrijving: Jij bent van bestuursrecht en handhaving. Rotterdam heeft als doel om voor iedereen een aantrekkelijke en veilige woonstad te realiseren. Jij weet als geen ander hoe je hieraan kunt bijdragen en de gemeente kunt vertegenwoordigen en adviseren.
Interne identificatiecode: 6-D-04126-24a
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000