2. Procedure
Procedure
Titel: Medior Communicatieadviseur Stadsbeheer - cluster BCO
Beschrijving: Jij bent ons communicatietalent met hart voor Rotterdam en haar bewoners. In deze uitdagende opdracht ga je zelfstandig aan de slag met in- en externe communicatieprojecten. Daarnaast werk je samen met je collega’s aan concernbrede thema’s.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000