2. Procedure
Procedure
Titel: Printdienstverlening
Beschrijving: De doelstelling van deze aanbesteding is het afsluiten van één (1) overeenkomst per 1 juli 2024 ten behoeve van Printdienstverlening op de locaties van gemeente Deventer, gemeente Olst-Wijhe en gemeente Raalte. - 19 COT gecertificeerde laserprinters; - 11 A4 kleuren multifunctionals; - 30 A3 kleuren multifunctionals in diverse snelheden; - Een cloud-based printmanagementsysteem;
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht betreft de uitvoering van Printdienstverlening voor de Gemeente Deventer, Olst-Wijhe en Raalte. - 19 COT gecertificeerde laserprinters; - 11 A4 kleuren multifunctionals; - 30 A3 kleuren multifunctionals in diverse snelheden; - Een cloud-based printmanagementsysteem; - All-in service contract voor zowel de Apparatuur als de Software; - Implementatie van de dienstverlening;
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: twee (2) maal één (1) optiejaar.