179038-2025 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Bouwkundige werkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwkundige werkzaamheden
Beschrijving: Aanbestedende dienst wenst een beweging te maken naar een organisatie die meer op regie werkt. Hierbij is de doelstelling van de sector Ruimtelijke Uitvoering, waar de afdeling Vastgoed onder valt, om te komen tot een beheersbaar contractenlandschap voor de uitvoering van het reguliere onderhoud. Doelstelling van deze Opdracht is om voor de beschreven werkzaamheden raamovereenkomsten te sluiten met drie Opdrachtnemers. Zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 322482
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Onderwijsgebouwen en sportgebouwen
Beschrijving: zie aanbestedingsdocument zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdrachtgever heeft twee maal eenzijdig de mogelijkheid om de Overeenkomst onder dezelfde condities te verlengen met telkens maximaal 2 jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Cultuurgebouwen en Welzijnsgebouwen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: RO en overige gebouwen
Interne identificatiecode: 3