Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45221241 Bouwen van verkeerstunnel
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Zuidoost-Noord-Brabant (NL414)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Eindhoven
Algemene informatie