2. Procedure
Procedure
Titel: Service/Onderhoudscontract Monochromated Transmission Electron Microscope
Beschrijving: Het onderzoek van het QN/Conesa-Boj Lab is gericht op het onderzoeken hoe structurele veranderingen aan nanostructuren hun elektronische en optische eigenschappen wijzigen met atomaire resolutie. Het onderzoek concentreert zich in het bijzonder op recent ontdekte kwantummaterialen, zoals gelaagde materialen en topologische isolatoren, maar ook op halfgeleider-nanodraden. Om actieve controle over hun elektronische en optische respons te bereiken, is het bij deze materialen essentieel om structurele en spectrale karakterisering uit te voeren met een uitstekende spectrale resolutie (< 40 meV) gecombineerd met een zeer hoge ruimtelijke resolutie door middel van scanning transmissie-elektronenmicroscopie (STEM). In 2018 is voor het lab, middels een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking (project 2017-038), een overeenkomst voor de levering van een Monochromated Transmission Electron Microscope gesloten met Jeol Europe B.V. De afgelopen jaren is deze microscoop door Jeol kosteloos op afroep onderhouden. Voor de komende 3 jaar dient een service/onderhoudscontract afgesloten te worden. Het onderhoud van de JEOL-elektronenmicroscoop die in het laboratorium beschikbaar is, is een zeer gespecialiseerde taak die alleen kan worden uitgevoerd door de oorspronkelijke fabrikant van de microscoopmicroscoop. Dit onderhoud vereist specifieke kennis van de microscoopmicroscoop, inclusief het ontwerp en de functionaliteiten ervan, evenals toegang tot componenten en expertise voor reparaties, die exclusief door JEOL worden geleverd. Een andere microscoopfabrikant zal deze service niet kunnen aanbieden. Daarom is het niet mogelijk om offertes van verschillende bedrijven te verstrekken; alleen de originele microscoopfabrikant kan de benodigde diensten leveren.
Interne identificatiecode: 11228
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50344000 Reparatie en onderhoud van optische uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000