179325-2025 - Mededinging
België – Advies inzake milieutechniek – Raamovereenkomst voor milieuconsultancy: ondersteuning interne milieucoördinator en omgevingsvergunningsaanvragen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor milieuconsultancy: ondersteuning interne milieucoördinator en omgevingsvergunningsaanvragen
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het leveren van milieuconsultancy met betrekking tot milieu, natuur, stedenbouw, mobiliteit en omgeving. Het gaat specifiek om het uitvoeren van de volgende taken conform de geldende wetgeving (niet-limitatief): • het opmaken van omgevingsvergunningsaanvragen (OVA’s) en/of meldingen in het omgevingsloket voor nieuwe projecten of voor actualisaties van bestaande sites ; • het uitvoeren van milieuaudits en plaatsbezoeken (i.f.v. OVA’s) ; • het opmaken van studies en/of rapporten, noodzakelijk in kader van OVA’s zoals o.a. archeologienota’s, passende beoordeling, natuurtoets, stikstoftoets, bemalingsnota’s, ….); • het uitvoeren van een kwaliteitscontrole van een opgemaakte OVA-dossier ; • milieutechnische expertise / ondersteuning van de interne milieucoördinator
Interne identificatiecode: PPP0B3-18345/5587/B11272
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71313000 Advies inzake milieutechniek
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Ondersteuning interne milieucoördinator
Beschrijving: Ondersteuning interne milieucoördinator
Interne identificatiecode: B11272_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Opmaak vergunningsaanvragen
Beschrijving: Opmaak vergunningsaanvragen
Interne identificatiecode: B11272_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Controle vergunningsaanvragen
Beschrijving: Controle vergunningsaanvragen
Interne identificatiecode: B11272_3