179326-2025 - Resultaat
België – Containers voor afvalmateriaal – Aankoop containers
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop containers
Beschrijving: IVAGO heeft als opdracht het beheer van afvalstoffen in het werkgebied van Gent en Destelbergen. Het bedrijf staat ook in voor afvalverwerking, o.a. door middel van verbranding. Voor de interne logistiek van de Afvalenergiecentrale van IVAGO worden verschillende types container gebruikt in functie van de toepassing. De huidige containers vertonen sterke slijtage door enerzijds het agressieve milieu van de producten en anderzijds de intensieve manipulaties. Een aantal containers is dan ook aan vervanging toe. Om toekomstige onderhoudskosten te beperken is een zekere graad van standaardisatie aangewezen. Vooral onderdelen zoals wielen, sloten en scharnieren kunnen gestandaardiseerd worden voor de verschillende types van containers. Op basis van interne ervaring zijn er voorontwerptekeningen gemaakt die als basis dienen voor de definitieve ontwerpen. Met het oog op de aanschaf/vervanging van een aantal containers, wordt een overheidsopdracht uitgeschreven. Meer bepaald wordt een leverancier gezocht die kan instaan voor de volgende levering: - 7 containers mouwenfilterresidu (30 m²) - 1 filtercontainer (22 m²) - 10 containers bodemas (22 m²) De te transporteren massa bedraagt 15 ton. IVAGO voorziet 4 mijlpalen in het kader van dit project: - Evaluatie van de constructietekeningen - Functionele test van het prototype - De voorlopige oplevering op de plaats van de levering - De definitieve oplevering na twee jaar De nieuwe containers zullen intensief gebruikt worden en in contact komen met een agressief milieu (bodemassen en mouwenfilterresidu). Ze moeten dus constructief stevig zijn en degelijk beschermd tegen corrosie. De sloten en deuren moeten gemakkelijk te hanteren zijn. De smeerpunten van wielen en scharnieren moet gemakkelijk bereikbaar zijn.
Interne identificatiecode: PPP0WP-167/5099/24.062
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44613800 Containers voor afvalmateriaal
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 24.062_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Zie technische bepalingen) Vrije opties (Zie technische bepalingen.)