2. Procedure
Procedure
Titel: Het onderhouden en uitvoeren van projectmatige werkzaamheden openbare verlichtingsinstallatie in de gemeente Stein
Beschrijving: Het onderhouden en uitvoeren van projectmatige werkzaamheden openbare verlichtingsinstallatie in de gemeente Stein” met kenmerk STE-26-01. Zie paragraaf 2.4 van de Inschrijvingsleidraad
Interne identificatiecode: STE-26-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232100 Onderhoud van straatverlichting
Aanvullende classificatie (cpv): 34928510 Straatlichtmasten, 45316110 Installeren van straatverlichtingsuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1