See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Brugse lantaarnpalen
Beschrijving: Het voorwerp van dit aankoopdossier omvat het sluiten van een overeenkomst voor het leveren van gietijzeren lantaarnpalen met toebehoren en bijhorende mallen. Volgende producten zijn in scope: • Enkelvoudige lantaarnpalen (obv. bestaande mal) • Meervoudige lantaarnpalen met toebehoren en nodige (herbruikbare) mallen • Korven voor plaatsing voor beide types lantaarnpalen
Interne identificatiecode: FLU23L024
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928520 Lantaarnpalen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU23L024 - 1
Interne identificatiecode: 1