See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van diepvriesproducten voor een periode van maximum 4 jaar
Beschrijving: Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne identificatiecode: PPP03T-8132/5175/6310.L.009
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15896000 Diepvriesproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Diepvriesgroenten
Beschrijving: Diepvriesgroenten
Interne identificatiecode: 6310.L.009_1
Aanvullende classificatie (cpv): 15331170 Ingevroren groenten, 03221000 Groenten
Perceel: LOT-0002
Titel: Aardappel diepvriesproducten
Beschrijving: Aardappel diepvriesproducten
Interne identificatiecode: 6310.L.009_2
Aanvullende classificatie (cpv): 15310000 Aardappelen en aardappelproducten, 15311000 Ingevroren aardappelen, 15311200 Blokjes, schijfjes en andere ingevroren aardappelen
Perceel: LOT-0003
Titel: Diepvriesfruit
Beschrijving: Diepvriesfruit
Interne identificatiecode: 6310.L.009_3
Aanvullende classificatie (cpv): 03222110 Tropisch fruit, 03222300 Niet-tropisch fruit
Perceel: LOT-0004
Titel: Diepvriesvis - visfilet
Beschrijving: Diepvriesvis - visfilet
Interne identificatiecode: 6310.L.009_4
Aanvullende classificatie (cpv): 15211000 Visfilets, 15220000 Ingevroren vis, visfilets en ander visvlees
Perceel: LOT-0005
Titel: Diepvriesvis - voorgebakken vis - volledig graatloos
Beschrijving: Diepvriesvis - voorgebakken vis - volledig graatloos
Interne identificatiecode: 6310.L.009_5
Aanvullende classificatie (cpv): 15220000 Ingevroren vis, visfilets en ander visvlees, 15221000 Ingevroren vis
Perceel: LOT-0006
Titel: Diverse diepvriesvis - volledig graatloos
Beschrijving: Diverse diepvriesvis - volledig graatloos
Interne identificatiecode: 6310.L.009_6
Aanvullende classificatie (cpv): 15220000 Ingevroren vis, visfilets en ander visvlees, 15221000 Ingevroren vis, 15229000 Ingevroren visproducten
Perceel: LOT-0007
Titel: Caddy ijs
Beschrijving: Caddy ijs
Interne identificatiecode: 6310.L.009_7
Aanvullende classificatie (cpv): 15555100 Roomijs, 15555000 Roomijs en aanverwante producten
Perceel: LOT-0008
Titel: Handijsjes
Beschrijving: Handijsjes
Interne identificatiecode: 6310.L.009_8
Aanvullende classificatie (cpv): 15555000 Roomijs en aanverwante producten, 15555100 Roomijs
Perceel: LOT-0009
Titel: Potjes ijs
Beschrijving: Potjes ijs
Interne identificatiecode: 6310.L.009_9
Aanvullende classificatie (cpv): 15555100 Roomijs
Perceel: LOT-0010
Titel: Diepvriesbrood
Beschrijving: Diepvriesbrood
Interne identificatiecode: 6310.L.009_10
Aanvullende classificatie (cpv): 15811100 Brood, 15811200 Broodjes, 15811300 Croissants, 15811510 Sandwiches, 15813000 Brood, broodjes, croissants e.d.
Perceel: LOT-0011
Titel: Diepvries desserts
Beschrijving: Diepvries desserts
Interne identificatiecode: 6310.L.009_11
Aanvullende classificatie (cpv): 15812000 Gebak en cake, 15812122 Taarten, 15812200 Cakes, 15833100 Nagerechten, 15812100 Gebak
Perceel: LOT-0012
Titel: Timbalen
Beschrijving: Timbalen
Interne identificatiecode: 6310.L.009_12
Aanvullende classificatie (cpv): 15880000 Speciale voedingsproducten