2. Procedure
Procedure
Titel: Junior Landschapsontwerper - Cluster SO
Beschrijving: Jij bent van een groener, gezonder, toegankelijker en veiliger Rotterdam. Jij bent uitstekend in interdisciplinair werken en wil met jouw creativiteit en innovatie bijdragen aan de uitdagende opgaven voor de stad.
Interne identificatiecode: 6-D-26654-23
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000