See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Huur, aankoop en onderhoud van linnen en arbeidskledij.
Beschrijving: Door middel van deze opdracht wenst AZ Rivierenland een contract af te sluiten voor de huur, aankoop en het onderhoud van linnen en arbeidskledij. Dit omvat het aanleveren, ophalen, verdelen, verpakken, herstellen, wassen, strijken, ... van diverse linnen en arbeidskledij ten behoeve van de goede dagelijkse werking van het ziekenhuis gedurende een periode van 4 jaar + 4 jaar.
Interne identificatiecode: AZ Rivierenland VZW-DL/2022/003 - kledij-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Door middel van deze opdracht wenst AZ Rivierenland een contract te sluiten voor de huur, aankoop en het onderhoud van linnen en arbeidskledij.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 19231000 Linnengoed, 39518000 Ziekenhuislinnengoed