See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren en monteren van 5 bovenbouwen (MTM 3.5T)
Beschrijving: IVAGO staat in voor het dagelijks ledigen van de afvalkorven in het landelijke en verstedelijkte gebied van Gent. Tijdens de uitvoering van deze openbare dienstverlening zet IVAGO ploegen in die het afval inzamelen met een vrachtwagen voorzien van een perssysteem. Om meer medewerkers te kunnen inzetten bij het ophalen van dit afval, wordt specifiek de voorkeur gegeven aan voertuigen waarvoor een rijbewijs B volstaat. Deze voertuigen kunnen bijkomend ook worden ingezet voor het ophalen van afval op de evenementen, ophaling van sluikstorten en toepassingen in minder toegankelijke locaties (o.a. parken, … ). Ook is het de bedoeling dat deze voertuigen kunnen ingezet worden in de afdeling inzameling huis-aan-huis, meer bepaald voor het ophalen van restfractie en PMD. Omdat de MTM van deze voertuigen beperkt is tot 3.500kg wordt rekening gehouden met een laadvermogen van minimaal 500kg. Het voertuig moet bijgevolg operationeel efficiënt en flexibel kunnen ingezet worden en hiermee wordt rekening gehouden bij de keuze van voertuig. Bijkomende elementen die voor IVAGO meespelen zijn o.a. ergonomie en comfort voor de gebruikers, gebruiksgemak en ecologie/verbruik. Er wordt een raambestek voorzien voor de aanschaf van 5 dergelijke voertuigen, waarbij de afroep in principe zal plaatsvinden tussen 2024-2026. Naar verwachting zullen in 2025 (2) en in 2026 (3) voertuigen worden afgeroepen. Op dit ogenblik zijn er geen elektrisch aangedreven voertuigen op de markt waarvoor een rijbewijs B volstaat en die over voldoende laadvermogen beschikken. Daarom wordt gekozen voor een diesel aangedreven chassiscabine met een MTM van 3,5 ton (perceel 1). Het chassis heeft bij voorkeur een zo laag mogelijk eigen gewicht om een maximale belading toe te laten. Op dit chassis wordt een opbouw geplaatst van het type miniophaalwagen en wordt aangedreven via de PTO van het chassis (perceel 2) en dit geheel vormt een afval ophaalwagen met een inhoud van +/- 5m³. De bovenbouw wordt aangeboden met een hydraulisch aangedreven persmechanisme en een manueel beladingssysteem voor de lediging van 2 en 4-wiel containers (max 150kg). De laadruimte van het voertuig heeft een neerlaadbare trogklep, om losse fracties op een ergonomische manier te kunnen laden en de bovenbouw is in staat zijn lading uit te kippen.
Interne identificatiecode: PPP0WP-164/5095/24.059
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34139100 Chassis met cabines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 24.059 1_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144511 Vuilniswagens