Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98392000 Verhuizingsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (NL337)
Land: Nederland