180259-2025 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor het leveren, configureren, implementeren, onderhouden, het adviseren over en hosten van een geïntegreerd bedrijfsvoeringsysteem (BVS) op basis van een SaaS-oplossing ten behoeve van VISTA college
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor het leveren, configureren, implementeren, onderhouden, het adviseren over en hosten van een geïntegreerd bedrijfsvoeringsysteem (BVS) op basis van een SaaS-oplossing ten behoeve van VISTA college
Beschrijving: VISTA college wenst één geïntegreerd bedrijfsvoeringsysteem (BVS), dat uit verschillende modules is opgebouwd, in de vorm van Software as a Service (SaaS) aan te schaffen dat ondersteunend is aan het primaire proces. Zie voor verdere beschrijving Deel A Beschrijvend document d.d. 5 september 2024 met kenmerk EOA.2024.3. n.v.t.
Interne identificatiecode: EOA.2024.INK.3
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Deel A Beschrijvend document d.d. 5 september 2024 met kenmerk EOA.2024.INK.3.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48450000 Software voor tijdregistratie of human reousrces
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Bedrijfsvoeringssysteem
Beschrijving: Het leveren, configureren, implementeren, onderhouden, het adviseren over en hosten van een geïntegreerd bedrijfsvoeringsysteem (BVS) op basis van een SaaS-oplossing
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie beschrijving in Deel A Beschrijvend document d.d. 5 september 2024 met kenmerk: EOA.2024.INK.3.