Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Opties:
Beschrijving van de opties: voor de opties verwijzen we u naar de selectieleidraad.
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Noordoost-Noord-Brabant (NL413)
Land: Nederland