180520-2025 - Resultaat
België – Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen – De uitvoering van een projectoproep voor de vermindering van het gebruik van wegwerpproducten in ziekenhuizen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: De uitvoering van een projectoproep voor de vermindering van het gebruik van wegwerpproducten in ziekenhuizen
Beschrijving: De uitvoering van een projectoproep voor de vermindering van het gebruik van wegwerpproducten in ziekenhuizen
Interne identificatiecode: DGEMDPPCML24067 - afval in ziekenhuizen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DGEMDPPCML24067 - afval in ziekenhuizen - 1
Interne identificatiecode: 1