Soort aanbestedende dienst Ministerie of andere nationale of federale instantie, met inbegrip van regionale of plaatselijke onderverdelingen
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanschaf en onderhoud minibus 19+1 personen diesel en minibus 24+1 personen diesel
Referentienummer: 20164282
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 34114400 Minibusjes
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze tender heeft betrekking op de Europese openbare aanbestedingsprocedure inzake Aanschaf en onderhoud voor 8 stuks minibus 19+1 personen diesel en een raamovereenkomst voor aanschaf en onderhoud minibus 24+1 personen diesel
Negometrix
De leidraad en bijlagen kunt u downloaden bij 'Vragenlijsten' onder 'Leidraad en bijlagen'. Om de documenten te kunnen downloaden dient u zich eerst in Negometrix (kosteloos) te registreren en aan te melden voor deze aanbesteding. Inschrijven dient digitaal op Negometrix te worden gedaan.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Aanschaf en onderhoud minibus 19+1 personen diesel
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 34114400 Minibusjes
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 1 betreft een eenmalige aanschaf met bijbehorend van 8 stuks minibus 19+1 personen diesel met een optie tot nog eens 5 stuks minibus 19+1 personen diesel. De optionele minibussen kunnen per stuk of per meerdere minibussen worden afgeroepen
Aanbestedende dienst kan tot 48 maanden na definitieve gunning tot 5 stuks minibussen 19+1 personen diesel afroepen
Leveren en onderhouden van minibus 24+1 personen diesel
Perceel nr.: 2
Dit perceel heeft betrekking op het leveren en onderhouden van minibussen 24+1 personen diesel die middels een Afroep door Aanbestedende dienst worden afgeroepen bij Leverancier op basis van de voorwaarden van de Raamovereenkomst
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen