180717-2026 - Mededinging
Nederland – Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten – Landelijk - Raamovereenkomst Implementatie consulting
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Landelijk - Raamovereenkomst Implementatie consulting
Beschrijving: De opdracht betreft het geheel van werkzaamheden en opdrachten met betrekking tot implementatieconsulting vraagstukken, zodat ProRail en/of onderdelen daarvan beter gaan functioneren. Het betreft een raamovereenkomst met 4 partijen voor 3 jaren en 5 optiejaren, op basis van de Algemene inkoopvoorwaarden ProRail. Totale geraamde verwachtingswaarde van voorgenomen contractering met maximale contractduur bedraagt €40.000.000,-- exclusief BTW en exclusief indexering, prijspeil 2026. De gemaximeerde waarde bedraagt €46.000.000,-- exclusief BTW en exclusief indexering, prijspeil 2026. Jaarlijks (per 1 januari) zal de resterende contractruimte (max. contractwaarde minus realisatie) geïndexeerd worden cf. de contractuele indexeringsclausule.
Interne identificatiecode: TN547942
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Er is sprake van een aanmeldings- en selectiefase, als onderdeel van de aanbestedingsprocedure. De publicatie in TenderNed moet gelezen worden in samenhang met de selectieleidraad, om als lezer een volledig overzicht te verkrijgen over (het verloop van) deze aanmeldings- en selectiefase.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -