180761-2024 - Resultaat
Nederland – Rooien van bomen – Raamovereenkomst rooi- en plantwerkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst rooi- en plantwerkzaamheden
Beschrijving: De voorgenomen opdracht betreft het rooien- en plantwerkzaamheden van bomen inclusief aanleg ondergrondse groeiplaatsen te Maastricht. Voor een nadere beschrijving van de onderhavige opdracht wordt verwezen naar de bijgevoegde RAW Raamovereenkomst (bestek) met nummer TI-2023-0080 incl. bijlagen.
Interne identificatiecode: TI-2023-0080
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000