180833-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Diensten voor het wieden van onkruid – Schoffelonderhoud 2025-2031
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoffelonderhoud 2025-2031
Beschrijving: Schoffelen van beplanting 283.872,08
Interne identificatiecode: CM00092
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: Schoffelonderhoud 2025-2031 283.872,08
Interne identificatiecode: 1