180888-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Verhuizingsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Verhuisdiensten
Referentienummer: DOS-2022-0001916
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
98392000 Verhuizingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De Provincie Zuid-Holland heeft de behoefte om middels een raamovereenkomst een erkend verhuisbedrijf in te schakelen die de gewenste verhuisbewegingen op een professionele en projectmatige wijze kan uitvoeren.
Onder verhuisdiensten worden zowel interne (binnen gebouw) als externe (tussen gebouwen) verhuizingen verstaan. Bijkomende werkzaamheden zoals een in- en uitpakservice en (de-)montage van meubilair maakt tevens onderdeel uit van de overeenkomst. Naast de verhuisdiensten heeft de provincie ook behoefte aan (tijdelijke) opslag.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding