18092-2024 - Mededinging
Nederland – Maken van grafische ontwerpen – Raamovereenkomst Grafisch Vormgeving
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Grafisch Vormgeving
Beschrijving: De aanbestedende dienst zet elk jaar diverse soorten opdrachten t.b.v. grafische vormgeving uit bij verschillende opdrachtnemers. Perceel 1 maximale waarde: €250.000,- exclusief BTW Perceel 2 maximale waarde: €400.000,- exclusief BTW Perceel 3 maximale waarde: €100.000,- exclusief BTW
Interne identificatiecode: siw010131
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79822500 Maken van grafische ontwerpen
Aanvullende classificatie (cpv): 79822500 Maken van grafische ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Grafisch advies, concept- en stijlontwikkeling
Beschrijving: De geselecteerde opdrachtnemer werkt nauw samen met de gemeente om de visuele identiteit en zichtbaarheid van Hoeksche Waard te versterken en te verbeteren Perceel 1 maximale waarde: €250.000,- exclusief BTW
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De ingangsdatum van de overeenkomst is direct na definitieve gunning. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee (2) jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Communicatiemiddelen (het vormgeven/ontwerpen van…)
Beschrijving: o Folders en brochures o Posters en affiches o Flyers o Magazines en (jaar)verslagen o Boeken (foto/tafel/gedenk) o Infographics, factsheets en praatplaten o Organogrammen en stroomschema’s o Illustraties en visuals o Iconen en pictogrammen o (Ansicht)kaarten, uitnodigingen en visitekaartjes o (Roll-up) banners o (Verkeers)borden o Vlaggen o Advertenties o Combinatie van meerdere type producten in de vorm van bijvoorbeeld een ‘toolkit’. Perceel 2 maximale waarde: €400.000,- exclusief BTW
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Digitale middelen (het vormgeven/ontwerpen van…)
Beschrijving: o Doorklikbare/interactieve documenten (m.u.v. apps etc.) o Animaties en animated gifs o Instasliders o Social media templates Perceel 3 maximale waarde: €100.000,- exclusief BTW
Interne identificatiecode: 3