181071-2023 - ResultaatNederland-Katwijk: Software en informatiesystemen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Applicaties Sociaal Domein
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
48000000 Software en informatiesystemen
II.1.4.
Korte beschrijving
Gemeente Katwijk is voornemens om een Overeenkomst aan te gaan met één Opdrachtnemer voor de levering
(inclusief het gebruiksrecht), de implementatie, het beheer en het onderhoud van een ICT-oplossing (inclusief
koppelingen) voor het Sociaal Domein voor Gemeente Katwijk. Eveneens maakt een conversie van de
bestaande oplossingen naar de nieuwe ICT-oplossing deel uit van de Opdracht. Gemeente Katwijk beoogt een
langdurig partnership hieromtrent aan te gaan.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
euro