2. Procedure
Procedure
Titel: Bewonersmeubilair
Beschrijving: Leveringen van Bewonersmeubilair waarbij het in te kopen assortiment in drie percelen is ondergebracht, 1) Bewonersmeubilair, 2) Bedden en 3) Garderobekasten. zie het beschrijvend document
Interne identificatiecode: CDR-929494
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39143000 Meubilair voor slaapkamer, eetkamer en zitkamer
Aanvullende classificatie (cpv): 39120000 Tafels, kasten, schrijftafels en boekenkasten, 39140000 Huishoudmeubilair, 39150000 Divers meubilair en uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 bewonersmeubilair
Beschrijving: Levering van Artikelen ten behoeve van o.a. het inrichten van woonvertrekken, recreatieruimten, leslokalen zie het beschrijvend document
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen, 39140000 Huishoudmeubilair, 39150000 Divers meubilair en uitrusting
Opties:
Beschrijving van de opties: twee verlengingsopties
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 bedden
Beschrijving: Leveringen van bedden zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 39143000 Meubilair voor slaapkamer, eetkamer en zitkamer
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 garderobekasten
Beschrijving: Levering van gaderobekasten zie Beschrijvend document
Interne identificatiecode: 3
Aanvullende classificatie (cpv): 39150000 Divers meubilair en uitrusting