2. Procedure
Procedure
Titel: Beheersysteem Openbare Ruimte
Beschrijving: De aanleiding van deze aanbesteding is zowel het aflopen van de ondersteuning op onze huidige BOR-beheersysteem (GBI van Antea). Als ook het feit dat de gemeente Waddinxveen breder gebruik wil gaan maken van een integraal BOR-beheersysteem. Een integraal BOR-beheersysteem dat gebruikt kan worden voor o.a. het inspecteren, het plannen, het begroten, het maken van bestekken, het registreren van afgehandelde werkzaamheden en het uitwisselen met de informatievoorziening. Opdrachtgever heeft tot doel om een integrale BOR-beheeromgeving aan te schaffen. Een integrale BOR-beheeromgeving met objecten gerelateerd aan de openbare ruimte. Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 114342
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Beheersysteem openbare ruimte
Beschrijving: Zie omschrijving hoofdopdracht Zie inschrijfleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Looptijd