181457-2025 - Mededinging
Nederland – Beveiligingsdiensten – Beveiliging Opvanglocatie Scharwoude
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiliging Opvanglocatie Scharwoude
Beschrijving: Voor de nieuw af te sluiten overeenkomst zoekt de gemeente een professionele beveiligingspartij voor het beveiligen van de panden en bewoners, die kan optreden bij calamiteiten, het uitvoeren van BHV, schriftelijke rapportages, bediening van de alarmcentrale en de algemene beveiliging. Beveiligingsdienst voor 24 uur per dag, zeven dagen per week.
Interne identificatiecode: KGL 202401 2300298
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Beveiliging opvanglocatie Scharwoude
Beschrijving: Beveiliging opvanglocatie 24 uur per dag, 7 dagen per week, 1 beveiliger.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het betreft een dienstverleningsovereenkomst voor een periode van in totaal 4 jaar, waarvan 1 jaar initieel. De initiële periode van de overeenkomst duurt van 1-9-2025 tot 31-8-2026. Daarna heeft de gemeente de mogelijkheid de overeenkomst 6 maal met 6 maanden te verlengen.