See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop capillaire zone elektroforese-automaat, Klinische Biologie
Beschrijving: Aankoop capillaire zone elektroforese-automaat, Klinische Biologie
Interne identificatiecode: PPP0EO-4711/5191/UZA/AD/24.229
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: UZA/AD/24.229_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging