2. Procedure
Procedure
Titel: Levering veeg/zuigmachine met schrob/dweilfunctie
Beschrijving: Het betreft een gemeentelijke aanbesteding voor 1 (één) nieuwe veeg-schuifmachine met een elektrisch aangedreven schrob/dweildek. Deze machine is maatwerk omdat die o.a. ook geschikt moet zijn voor het schelpenasfalt en natuursteen van de Scheveningse Boulevard.
Interne identificatiecode: DSB-23.202
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144431 Veegzuigvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000