181798-2021 - ResultaatNederland-Anna Paulowna: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Publicatie DAS inhuur personeel gegunde opdrachten Q1 2021 en restant Q4 2020
Referentienummer: 175228
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze tender is alleen bedoeld om de publicatie van gegunde opdrachten uit Q1 van 2021 te kunnen doen.
Er zijn uit Q4 2020 twee gegunde opdrachten niet gepubliceerd op 7.1.2021, deze volgen nu alsnog.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Instellen van een dynamisch aankoopsysteem voor de inhuur van personeel.