181814-2025 - Resultaat
Nederland – Speeltuinuitrusting – Levering en plaatsing speeltoestellen en valondergronden, raamovereenkomst 2025-2028
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering en plaatsing speeltoestellen en valondergronden, raamovereenkomst 2025-2028
Beschrijving: Voor de Raamovereenkomst 'levering en plaatsing speeltoestellen en valondergronden' is Aanbestedende dienst op zoek naar Opdrachtnemers voor de losse vervanging of toevoeging van speeltoestellen en ondergronden. Het gaat om robinia (perceel 1), en houten, kunststof en stalen (perceel 2) toestellen. De geraamde opdrachtwaarde per jaar voor perceel 1 is: €170.000 en daarmee over vier (4) jaar: €680.000. De geraamde opdrachtwaarde per jaar voor perceel 2 is: €300.000 en daarmee over vier (4) jaar: €1.200.000.
Interne identificatiecode: 24_041L
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 43325000 Uitrusting voor parken en speelplaatsen, 45236210 Verharding voor kinderspeelplaats
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Levering en plaatsing Robinia Speeltoestellen en valondergronden raamovereenkomst 2025-2028
Beschrijving: Aanbestedende dienst is op zoek naar één opdrachtnemer voor de levering en plaatsing van Robinia speeltoestellen (raamovereenkomst). Het gaat om het vervangen of toevoegen van enkele speeltoestellen, dus niet om herinrichting van een complete speelplek. Het leveren en plaatsen van valondergronden maakt ook deel uit van de opdracht. De geraamde opdrachtwaarde per jaar voor perceel 1 is: €170.000 en daarmee over vier (4) jaar: €680.000. De maximale omvang per vier (4) jaar van de Raamovereenkomst is €1.000.000 door o.a. indexering en niet geplande uitgaven
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Levering en plaatsing Houten, Stalen en Kunststof Speeltoestellen en valondergronden raamovereenkomst 2025-2028
Beschrijving: Aanbestedende dienst is op zoek naar drie (3) opdrachtnemers voor de levering en plaatsing van Houten, Stalen en Kunststof speeltoestellen (raamovereenkomst). Het gaat om het vervangen of toevoegen van enkele speeltoestellen, dus niet om herinrichting van een complete speelplek. Het leveren en plaatsen van valondergronden maakt ook deel uit van de opdracht. De geraamde opdrachtwaarde per jaar voor perceel 2 is: €300.000 en daarmee over vier (4) jaar: €1.200.000. De maximale omvang per vier (4) jaar van de Raamovereenkomst voor perceel 2 is €1.500.000 door o.a. indexering en niet geplande uitgaven.
Interne identificatiecode: 2