181825-2024 - Mededinging
Nederland – Personenwagens – Europese Aanbesteding leasemaatschappij
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese Aanbesteding leasemaatschappij
Beschrijving: Avri is voornemend om een overeenkomst te krijgen voor Full Operationeel Lease voor haar voertuigen met een leasemaatschappij. De afgelopen jaren is door groei van de organisatie en nog niet wetend wat de uiteindelijke behoefte is, een groot aantal auto’s in een shortlease constructie ingehuurd. Daarnaast zijn een groot aantal van de eigen voertuigen aan vervanging toe. Een klein deel van de voertuigen is reeds geleased. Betreft ca. 35 auto's.
Interne identificatiecode: 2024-BB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Het leveren van lease auto's. 0,00
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht wordt vastgelegd in een, door opdrachtgever en opdrachtnemer te ondertekenen, (raam)overeenkomst voor leasemaatschappij. De geplande ingangsdatum van de (raam)overeenkomst is 1 juli 2024. De einddatum van de overeenkomst is bepaald op 3 jaar en eindigt derhalve op 30 juni 2027.