See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: VC/2024/8 Uitbreiding, optimalisatie en onderhoud van het tunnelbeheersysteem IRIS
Beschrijving: Deze opdracht heeft als voorwerp het uitbreiden en optimaliseren van het huidige Tunnelbeheersysteem IRIS. Dit omvat onderhoud, integratie van bijkomende tunnels, weginstallaties en kunstwerken, en uitbreidingen en optimalisaties voor diverse toepassingen
Interne identificatiecode: VC/2024/8
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: verkorting tot 30kd wegens bij indiening via elektronisch platform (art. 36 §4 Wet OO 17/6/2016)
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 38800000 Apparaten voor de bewaking van industriële processen en voor afstandsbediening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VC/2024/8 - Uitbreiding, optimalisatie en onderhoud van het tunnelbeheersysteem IRIS
Interne identificatiecode: 1