181935-2025 - Mededinging
Nederland – Tekstverwerkingsdiensten – Notuleerdiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Notuleerdiensten
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is: - het contracteren van een dienstverlener die zich ontfermt over het vastleggen van de Provinciale Statenvergaderingen en hiermee de griffie ondersteunt bij de verantwoordelijkheid om vergaderingen te notuleren; - het contracteren van een dienstverlener die zich ontfermt over het vastleggen van vergaderingen (hoorzittingen) van de HAC en hiermee het secretariaat van de HAC ondersteunt bij de verantwoordelijkheid om vergaderingen te notuleren; - het contracteren van een dienstverlener die zich ontfermt over het vastleggen van (algemene) vergaderingen van andere programma’s binnen de provincie. -
Interne identificatiecode: C2346429
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79552000 Tekstverwerkingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie de omschrijving van de hoofdopdracht.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Mogelijkheid om de overeenkomst te verlengen.