181978-2024 - Mededinging
België – Reparatie- en onderhoudsdiensten – Raamovereenkomst voor het onderhoud en herstelling van bestaande ondergrondse glascontainers
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het onderhoud en herstelling van bestaande ondergrondse glascontainers
Beschrijving: In 1999 zijn de eerste ondergrondse glascontainers in het straatbeeld verschenen. Ondertussen zijn er ongeveer 60 ondergrondse glascontainers in de stad Antwerpen opgesteld die niet geïntegreerd zijn in een sorteerstraat. Ook staan er nog verschillende projecten met inplanting van ondergrondse glascontainers op stapel. Er werd bij de plaatsing van ondergrondse glascontainers geen onderhoudscontract voorzien. Maar deze glascontainers moeten op regelmatige basis een onderhoudsbeurt krijgen. Door het intensieve gebruik moeten er ook regelmatig onderdelen vervangen worden. Deze raamovereenkomst omvat het periodiek basisonderhoud van de glascontainers en de herstelling op afroep aan zowel het bovengrondse als het ondergrondse gedeelte. Deze dienstverlening kadert in de terugnameplicht van Fost Plus van huishoudelijk verpakkingsafval conform het Interregionaal Samenwerkingsakkoord betreffende de preventie en het beheer van verpakkingsafval. Hiertoe heeft de aanbestedende overheid een overeenkomst afgesloten met Fost Plus, het erkend organisme voor huishoudelijk verpakkingsafval. Het is ook deze laatste die de prestaties zal vergoeden die de dienstverlener levert in het kader van deze opdracht. Stad Antwerpen treedt op als aanbestedende overheid en Fost Plus zal, zoals verder bepaald in dit bestek, bepaalde verantwoordelijkheden op zich nemen. De overige zaken zullen door de aanbestedende overheid, na overleg met Fost Plus, worden geregeld.
Interne identificatiecode: GAC_2023_02771
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1