2. Procedure
Procedure
Titel: Implementatie webbased software chemotherapie voorschriften
Beschrijving: Implementatie webbased software chemotherapie voorschriften
Interne identificatiecode: PPP0EO-3991/4014/UZA/AD/22.160
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72263000 Software-implementatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: UZA/AD/22.160
Aanvullende classificatie (cpv): 48180000 Medische software