182142-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur Onderwijzend Personeel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Onderwijzend Personeel
Beschrijving: De opdracht betreft de tijdelijke inzet van onderwijzend personeel voor alle locaties van Galilei. Op het moment dat Galilei een tijdelijke opdracht heeft waarbij zij extern wil inhuren, zal er een mini-competitie worden uitgevoerd tussen de twee gecontracteerde Opdrachtnemers. Galilei heeft daarbij geen voorkeur voor de wijze waarop personeel ter beschikking wordt gesteld door Opdrachtnemers; dit mag zowel uitzenden, detacheren of ZZP zijn (mits volledig in overeenstemming met het Programma van Eisen en de aangeboden omrekenfactoren). Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2024/0326TK
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Scope van onderhavige Opdracht De opdracht betreft de tijdelijke inzet van onderwijzend personeel voor alle locaties van Galilei. Op het moment dat Galilei een tijdelijke opdracht heeft waarbij zij extern wil inhuren, zal er een mini-competitie worden uitgevoerd tussen de twee gecontracteerde Opdrachtnemers. Galilei heeft daarbij geen voorkeur voor de wijze waarop personeel ter beschikking wordt gesteld door Opdrachtnemers; dit mag zowel uitzenden, detacheren of ZZP zijn (mits volledig in overeenstemming met het Programma van Eisen en de aangeboden omrekenfactoren). Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: driemaal (3) met één (1) jaar