2. Procedure
Procedure
Titel: Software en aanverwante dienstverlening
Beschrijving: De gemeente wil met deze aanbesteding een raamovereenkomst sluiten met één Opdrachtnemer (een Softwarebroker) voor het leveren van standaardsoftware en aanverwante dienstverlening in de rol van een wederverkoper. Doormiddel van deze raamovereenkomst levert Opdrachtnemer aan Opdrachtgever softwarelicenties inclusief implementatie, onderhoud, support, advies en opleiding. Binnen de raamovereenkomst worden de gevraagde diensten afgenomen via Nadere overeenkomsten met Vendors. Deze Opdracht betreft een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 18.000.000,- exclusief BTW. Het genoemde bedrag is een indicatie, derhalve kunnen aan het genoemde bedrag geen rechten ontleend worden. De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op 150% van het bedrag zoals hierboven vermeld bij ‘Omvang opdracht’. Dit leidt tot een maximale opdrachtwaarde excl. btw van deze raamovereenkomst van € 27.000.000 Als deze waarde bereikt is mag er alleen nog volgens de bepalingen van de artikelen 2.163a t/m 2.163g van de Aanbestedingswet 2012 gebruik gemaakt worden van de raamovereenkomst. Als op deze bepalingen geen beroep meer kan worden gedaan, sorteert de raamovereenkomst geen effect meer en mag er door de gemeente geen gebruik meer van worden gemaakt, ongeacht de dan nog resterende looptijd van de raamovereenkomst. Als de maximale waarde is bereikt, of zeer binnenkort wordt overschreven zal de gemeente de raamovereenkomst met de Opdrachtnemer opzeggen. De opzeggingstermijn hiervoor bedraagt één maand. Door deze opzegging ontstaat geen recht op schadevergoeding van de gemeente aan de Opdrachtnemer.
Interne identificatiecode: 304_2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Aanvullende classificatie (cpv): 72266000 Advies over software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging